Gi Group Lietuva

Ieškome darbuotojų gamybai Senuosiuose Trakuose!

600-800 €/mėn. Į rankas
Elektrėnai, Vievis, Trakai - Gi Group Lietuva

Darbo pobūdis

Atsibodo nuobodžiauti, o gal bijote prarasti esamą darbą dėl susiklosčiusios situacijos pasaulyje? Turime puikių, ilgalaikių darbo pasiūlymų stipriai augančioje sausų dribsnių gamykloje!

Ieškome:
pakuotojų;
krovėjų;
įrenginių operatorių;
krautuvo vairuotojų!

Darbo grafikas būtų slenkantis:
2 darbo dienos 06:00-18:00 arba 07:00-19:00
2 darbo dienos 18:00-06:00 arba 19:00-07:00
4 poilsio dienos.

Reikalavimai

Iš Jūsų tikimės:

  • Atsakomybės ir noro dirbti.

O kitko išmokysime mes!

Mes jums siūlome

Mes Jums siūlome:

  • Pilnai apmokamus mokymus ir instruktažus darbo vietoje;
  • Darbo rūbus įmonės viduje;
  • Stabilią, į darbuotojus orientuotą darbo vietą;
  • Realias karjeros galimybes.

Sudominome? Siųskite savo gyvenimo aprašymą arba skambinkite telefonu 860817170. Pasikalbėkime!

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 57 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalyse.

See all ads of this company (29)