Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "HEADEX"
More about company »

IEŠKOME DARBUOTOJŲ ŠOKOLADO FABRIKE!

Kaunas - UAB "HEADEX"

Darbo pobūdis

  • Darbas prie konditerijos gamybos linijų: šokolado ir saldainių dėliojimas, pakavimas, fasavimas, kokybės tikrinimas ir kiti pagalbiniai darbai;
  • Sandėliavimo ir produkcijos transportavimo darbai, krovos darbai;
  • Įrengimų priežiūra, tvarkos darbo vietoje palaikymas.
  • Darbas pamaininis:
Rytinė pamaina 06:00-14:00;
Popietinė pamaina 14:00-22:00;
Naktinė pamaina 22:00-06:00.
Galimybė pamainas derinti.
  • Darbo vieta: Dainava.

Reikalavimai:

  • Fizinė ištvermė;
  • Atsakingumas;
  • Darbštumas;
  • Noras dirbti;
  • Galimybė dirbti 3-4 kartus į savaitę;
  • Galimybė dirbti savaitgaliais;
  • Galimybė dirbti bent dviem pamainomis.

Įmonė Tau siūlo:

  • Visas socialines garantijas;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Įdomią patirtį;
  • Draugišką kolektyvą.

Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. arba numeriu .
Informacija apie UAB "HEADEX"
2055
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Povilas Variakojis