Gi Group Lietuva

Ieškome elektronikos gamybos darbuotojų. Galima be patirties, darbas po 8 val.

550-800 €/mėn. Į rankas
Online interview
Kaunas, Jonava, Kėdainiai - Gi Group Lietuva

Darbo pobūdis

Modernios elektronikos gamybos įmonės ieško darbuotojų Kaune. Ieškomi tiek patyrę, tiek nedidelę patirtį gamyboje turintys darbuotojai. O jei neturite, mes jus apmokysime.
Darbai fiziškai nesudėtingi, įmonės siūlo geras darbo sąlygas bei galimybes kopti karjeros laiptais, yra kitų papildomų naudų (pavyzdžiui, nuolaidų partnerių prekybos vietose - degalinėse, gydymo įstaigose ir kitur).

IEŠKOME:
  • smulkių detalių surinkėjų, montuotojų;
  • pakuotojų;
  • pagalbinių darbuotojų;
  • sandėlininkų (-ių);
  • elektronikos gaminių testuotojų;
  • operatorių;
  • kokybės kontrolės specialistų;
  • gamybos paruošėjų.

GRAFIKAI įvairūs, priklauso nuo įmonės. 2 arba 3 pamainos po 8 val.

LOKACIJA: Dainavos mikrorajonas, patogus privažiavimas viešuoju transportu. Kai kuriose įmonėse organizuojamas transportas negalintiems atvykti viešuoju.

Įmonėse laikomasi griežtų saugumo priemonių, siekiant apsaugoti darbuotojų sveikatą: kaukės, dezinfekcija, temperatūros matavimas, taip pat į įmones neįleidžiami jokie pašaliniai asmenys.

Jei ieškote darbo, kreipkitės ir mes rasime jums tinkamiausią pasiūlymą, greitai ir patogiai įdarbinsime.

Reikalavimai

  • atsakingas požiūris į darbą;
  • kruopštumas ir atidumas detalėms;
  • noras mokytis ir tobulėti;
  • išsikeltų tikslų ir rezultatų siekimas.

Mes jums siūlome

  • papildomą vertinimo sistemą - priedus už puikius rezultatus;
  • reikalingus apmokymus darbo vietoje;
  • greitą įdarbinimą;
  • modernią ir tvarkingą darbo aplinką;
  • malonią temperatūrą patalpose: vasarą nekaršta, žiemą nešalta;
  • paslaugus, apmokantis naujokus kolektyvas;
  • geriems darbuotojams sudaromos visos galimybės kilti karjeros laiptais.

KITOS PAPILDOMOS NAUDOS (gali skirtis priklausomai nuo įmonės):

  • papildomos laisvos dienos arba išmokos vestuvių, vaiko gimimo, artimųjų netekties atvejais;
  • papildomos išmokos daugiavaikėms šeimoms arba auginantiems neįgalius vaikus;
  • partnerių nuolaidas įmonės darbuotojams (degalinėse, sveikatos priežiūros įstaigose, SPA ir kt.);
  • kasmetinės komandos formavimo veiklos ir išvykos;
  • nemokama kava arba kitas karštas gėrimas.

Atlyginimas

550-800 €/mėn. į rankas

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 57 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalyse.

See all ads of this company (21)