Gi Group Lithuania

Ieškome finansų analitiko (-ės) su patirtimi

1000-1700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Gi Group Lithuania

Darbo pobūdis:

  • finansinių rodiklių skaičiavimas, analizavimas bei išvadų teikimas;
  • įmonės finansinių perspektyvų modeliavimas;
  • periodinių ataskaitų rengimas ir teikimas vadovams;
  • tobulinimo veiksmų siūlymai.

Reikalavimai:

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas (finansų, ekonomikos, taikomosios matematikos srityse);
  • įgūdžiai dirbant su verslo valdymo bei verslo analizės sistemomis;
  • puikus MS Excel programos išmanymas;
  • analitinis mastymas, gebėjimas sisteminti informaciją.

Mes siūlome:

  • konkurencingą atlyginimą;
  • kvalifikacijos kėlimo ir kitus mokymus;
  • darbą su savo srities specialistų komanda;
  • sporto ir kitus renginius, bei šventes.

Atlyginimas

1000-1700 €/mėn. į rankas

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 57 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalių.

Daugiau informacijos apie mus rasite:
FB: Gi Group LT arba .

Klaipėdos g. 7A, Vilnius
S. Daukanto g. 8, Kaunas
Didžioji Vandens g. 20, Klaipėda

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.