Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Road Construction“

Mini krautuvo operatorius (Bobcat)

Nuo 9 €/val. Į rankas
Vilnius - UAB „Road Construction“

Darbo pobūdis

Pastoviam darbui ieškome Bobcat operatoriaus, kuris geba atlikti įvairius krovos, žemės kasimo, lyginimo, formavimo, aplinkos tvarkymo darbus.

Reikalavimai darbuotojui

Būtina bent 1 metų darbo patirtis.
Ieškome atsakingo, darbštaus, sąžiningo darbuotojo be žalingų įpročių.
C kategorijos vairuotojo pažymėjimo turėjimas – privalumas.

Įmonė siūlo

Darbą Vilniaus regione;
Darbą su nauju krautuvu;
Galimybę gauti darbo užmokestį kas dvi savaites;
Nuo 9 Eur/val. į rankas.
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį.

Atlyginimas

Nuo 9 €/val. į rankas
strongest_in_lithuania

UAB „Road Construction“ – atliekanti aplinkos tvarkymo, kelių ir gatvių įrengimo darbus, sėkmingai dirbanti su privačiais ir juridiniais užsakovais. Įmonėje dirba kvalifikuoti, savo darbą išmanantys statybos darbų vadovai ir ilgametę patirtį turintys darbuotojai. Esame jaunas kolektyvas, siekiantis atlikti savo darbą kokybiškai, greitai ir visada laiku.
informacija apie UAB „Road Construction“
1992 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.