Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ADB „Gjensidige“
More about company »

Ieškome kolegos vadybininkų komandoje!

840-1050 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - ADB „Gjensidige“

Darbo pobūdis

NORI PRADĖTI SAVO, KAIP PROFESIONALAUS PARDAVĖJO, KELIĄ?
Gjensidige siūlo sprendimą ir vadybininko poziciją klientų aptarnavimo departamente:
  • Tavo pagrindinis tikslas bus bendrauti su mūsų esamais klientais draudimo produktų, draudimo sutarčių sudarymo, administravimo klausimais. Jokių "šaltų" skambučių !
  • Informacija dalinsiesi telefonu ir elektroniniu paštu;
  • Aktyviai prisidėsi prie pardavimų komandos rezultatų;
  • Bendrausi su labai įdomiais, visada skirtingais, nuotaikingais mūsų naujais ir esamais klientais.

Reikalavimai

Ieškome stiprios pardavimų komandos papildymo, tad pagrindiniai kriterijai yra motyvacija ir noras pasiekti daugiau nei vidutinių rezultatų. Visa kita - išmokstama.

Jei atpažinai save - siųsk savo CV ir mes su tavimi susisieksime !

Mes jums siūlome

Mes jums siūlome:
1. Vadovą, kuris dievina pardavimus ir galės tave išmokyti pardavimų meno.
2. Jaunus, linksmus ir patrakusius kolegas, kurie pasiruošę 24/7 - tau padėti.
3. Nuolatinius mokymus, kurie užtikrina asmeninį tobulėjimą bei kvalifikacijos kėlimą ir galimybę realizuoti savo ambicijas;
4. Galimybę augti, keičiant kvalifikacijos kategoriją (specialistas/vadovas) bei siekti karjeros įmonės viduje. Mes juk dideli !
5. Pilną darbo dieną pirmadieniais – penktadieniais. Penktadieniai pas mus šventė - dirbame trumpiau, o visi savaitgaliai laisvi!
6. Turi 20 darbo dienų per metus atostogas, bet mes suteikiame papildomas (taip, taip, papildomas! ) 7 darbo dienų atostogas.
7. Gauni didesnę nuolaidą sau ir savo šeimos nariams draudimo produktams įsigyti.
8. Fiksuotą atlygį ir papildomus priedus už pasiekimus.
9. Ir dar daugiau paminėsime, jei susitiksime gyvai !

Atlyginimas

840-1050 €/mėn. neatskaičius mokesčių

"Gjensidige“ yra viena didžiausių draudimo grupių Šiaurės šalyse, listinguojama Oslo vertybinių popierių biržoje. Grupės įmonėse Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Baltijos šalyse dirba 3 800 žmonių. Grupės veiklos pajamos 2017 m. siekė 27 mlrd. Norvegijos kronų (2,82 mlrd. Eur), o bendra turto vertė – 149 milijardų Norvegijos kronų (15,55 mlrd. Eur).
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.
Išsamią informaciją apie kandidatų asmens duomenų tvarkymą rasite: www.gjensidige.lt/-/media/lt/karjera/kandidatu_i_darbuotojus_asmens_-duomenu_tvarkymo_aprasas_20190102.pdf?la=lt-lt
informacija apie ADB „Gjensidige“
2104 €
Vid. atlyginimas bruto
(63% didesnis už LT vidurkį)
538
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1097 €
25% uždirba 1097-1606 €
25% uždirba 1606-2508 €
25% uždirba nuo 2508 €