UAB „Kavinuko prekyba“

Ieškome marketingo projektų vadovo (-ės)

1800-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Kavinuko prekyba“

Darbo pobūdis

  • Naujo įmonės web puslapio kūrimas ir administravimas;
  • Prekinių ženklų žinomumo didinimas socialininiuose tinkluose;
  • Kūrybinių reklamos idėjų generavimas ir adaptavimas įmonės veikloms;
  • Naujų produktų kūrimas (dizainas, pakuotės, tekstai), reklaminės medžiagos kūrimas ir procesų koordinavimas;
  • Reklaminių kampanijų ir rinkodaros projektų planavimas bei įgyvendinimas;
  • Rinkos poreikių, tendencijų, pokyčių sekimas, konkurencinės aplinkos analizė, įžvalgų bei rekomendacijų teikimas;
  • Internetinės svetainės naujienlaiškių turinio kūrimas bei administravimas;
  • Skaitmeninės reklamos kūrimas, valdymas ir optimizavimas (Facebook Ads Manager, Google Ads);
  • Rinkodaros biudžeto planavimas ir valdymas;
  • Bendradarbiavimas su išorinėmis agentūromis bei įmonės partneriais;

Reikalavimai darbuotojui

  • Turi ne mažesnę kaip 2 metų panašaus darbo patirtį;
  • Darbo patirtis skaitmeninės komunikacijos srityje nuodojantis Instagram, Facebook, Ads Manager ir Google Adwords platformomis;
  • Patirtis kuriant įtraukiantį turinį socialiniams tinklams;
  • Puikios anglų ir lietuvių kalbos žinios raštu ir žodžiu;
  • Gebėjimas rašyti produktų aprašymus, kūrybinius tekstus;
  • Geri organizaciniai ir komandinio darbo įgūdžiai;
  • Grafinio dizaino programos išmanymas (gebėjimas kurti vizualą, redaguoti nuotraukas)- privalumas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Atlyginimas

1800-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimo dydis individualiai aptariamas su kandidatu, priklauso nuo patirties, motyvacijos ir rezultatų

Kavinuko prekyba UAB lyderiaujanti arbatų ir kavų kompanija Lietuvoje. Rinkoje esame daugiau kaip 25 metus ir atstovaujame savo sukurtus GURMAN'S ir PRESTO arbatų bei kavų prekinius ženklus. Mūsų tikslas - pasiūlyti klientams aukščiausios kokybės arbatos ar kavos puodelį tiek biure, kavinėje, viešbutyje tiek namuose.Nuolat stebėdami ir analizuodami klientų poreikius, Kavinuko prekyba UAB sukaupė ilgametę darbo patirtį. Esame patikimi, lankstūs ir atviri naujovėmis.
Didžiuojamės savo komanda, su kuria kartu siekiame vis ambicingesnių tikslų. O šiandien kviečiame dar vieną talentą prisidėti prie Kavinuko prekyba UAB kuriamos sėkmės istorijos.
informacija apie UAB „Kavinuko prekyba“
1433 €
Vid. atlyginimas bruto
41
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1015 €
25% uždirba 1015-1300 €
25% uždirba 1300-1578 €
25% uždirba nuo 1578 €