CVB client
More about company »

IEŠKOME NAUJOS(-O) ŠEIMOS NARĖS(-IO), KURI(-S) PRISIDĖTŲ PRIE DVIEJŲ VAIKŲ (4 IR 8 METŲ) UGDYMO NAMUOSE (homeschooling’o).

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Indvidualus mokymas

Darbo pobūdis

Jei Jūsų netenkina kas vyksta tradicinėje mokykloje, turite kitokį požiūrį į švietimą, manote, kad esate inovatyvi (-us), sugebėtumėte pateikti reikalingus atsakymus į išradingai pateiktus vaikų klausimus, pasiūlyti naujų pasaulio pažinimo būdų, o ne mokyti pagal standartizuotą gairių rinkinį arba nustatytą mokymo programą, jei Jūs mylite vaikus, esate entuziastinga (-as) ir kūrybinga (-as), nebijote būti savimi, norite tobulėti, mėgstate keliauti siųskite savo CV ir motyvacinį laišką mums.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (pedagoginis ar kitas);
Puikios anglų kalbos žinios, kitos užsienio kalbos žinojimas, būtų didelis privalumas;
Puikus kompiuterinis raštingumas;
Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Darbo valandas nuo 9:00 iki 16:30 (pagal susitarimą);
Pozityvią ir kūrybišką atmosferą;
Visas reikalingas priemones saviraiškai;
Mokymus, seminarus, naujausią literatūrą;

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

Indvidualus mokymas

Mūsų pagrindinės vertybės:

Vaikai yra mūsų ateitis
Meilė ir pagarba vienam kitam ir gamtai
Sveikas gyvenimo būdas mokantis, judant ir sveikai maitinantis
Subalansuotas ir nuoseklus mokymasis
Kad mes būtume tas pokytis, kurį norime pamatyti pasaulyje.