Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SOLVIDA“
More about company »

PARDAVIMO PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

800-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „SOLVIDA“

Vertės pasiūlymas Jums:

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos. Žadame patogų biurą, puikias darbo priemones, sąžiningą atlygį ir motyvuojančius priedus. Tikime, kad perspektyvi mūsų verslo sritis, ilgametė patirtis, ištikimi klientai ir puikus rinkos potencialas galėtų būti geros priežastys apsvarstyti pasiūlymą. Užtikrinsime pagarbą Jūsų idėjoms, įkvepiančias kolektyvo tradicijas ir karjeros perspektyvas.
Norėtume pasiūlymą pristatyti išsamiau, tad siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Pagrindinės užduotys ir atsakomybės:

kryptingai didinti naujų klientų skaičių, užtikrinti partnerystės ryšius su klientais, tinkamą projektų valdymą ir klientų lūkesčių įgyvendinimą. Tam pasitarnaus ne tik patikimi mūsų tiekėjai, bet ir profesionali kolegų pagalba.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

Tikimės, kad turite sėkmingos aktyvių pardavimų ir projektų valdymo patirties bei žinių; mokate planuoti laiką ir nustatyti prioritetus bei profesionaliai derėtis, gebate savarankiškai priimti sprendimus ir atkakliai siekiate rezultato. Manome, kad puikiai dirbate kompiuteriu, turite vairuotojo pažymėjimą. Užsienio kalbų žinojimą laikysime privalumu.

Jei įdomus darbas sėkmingoje kompanijoje – Jūsų tikslas, tuomet siųskite CV dabar !

Atlyginimas

800-1600 €/mėn. į rankas
UAB „SOLVIDA“

UAB „SOLVIDA“

Solvida - tai jau dvidešimt metų rinkoje veikianti sėkminga, stabili įmonė. Siūlome klientams ne tik didžiausią išskirtinių verslo dovanų asortimentą, bet ir vykdome įvairius projektus, kurių dėka klientai turi išskirtines ir kūrybiškas dovanas. Mūsų misija - tapti geriausiu kliento pasirinkimu. Todėl nuolat atnaujiname savo kolekciją ir siūlome klientams inovatyvius sprendimus. Per metus įvykdome daugiau nei 700 projektų, esame patikimi paslaugų teikėjai daugiau nei 400 klientų. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje
Vykdome įmonės plėtros planus, todėl į komandą kviečiame naują darbuotoją šioms pareigoms:
informacija apie UAB „SOLVIDA“
4
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2018 m.