UAB BALTO print
More about company »

IEŠKOME PATYRUSIŲ SPAUSTUVĖS DARBUOTOJŲ (Pjovimo, lankstymo operatorių)

Vilnius - UAB BALTO print

Darbo pobūdis

Viena moderniausių Lietuvos spaustuvių, didžiąją dalį produkcijos eksportuojanti į Europos šalis, besididžiuojanti daugiametę patirtį turinčių poligrafijos specialistų komanda ieško darbuotojų!
ATEIK DIRBTI TEN KUR GIMSTA GRAŽIAUSIOS KNYGOS!

Prie savo komandos kviečiame prisijungti:

LANKSTYMO OPERATORIUS ((Heidelberg);
PJOVIMO OPERATORIUS

Reikalavimai

Galimybė dirbti pamainomis po 12 val., slenkantis darbo grafikas, yra naktinių pamainų;
Gebėjimas prižiūrėti darbo vietos švarą ir tvarką;
Noras mokytis ir tobulėti,
Kruopštumas, atidumas, pareigingumas,
MOTYVACIJA DIRBTI.

Mes jums siūlome

Laiku mokamą atlyginimą;
Galimybę mokytis ir tobulėti;
Visas socialines garantijas;
Strategiškai patrauklią darbo vietą.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Spaustuvė BALTO print — tai vieta kur gimsta gražiausios knygos!

BALTO print sėkmingai dirba Lietuvos bei užsienio rinkose, yra nuolatinė knygos meno konkursų laureatė. Spaustuvės produkcijos kokybė - aukščiausia, komanda - patyrę profesionalai.
Informacija apie UAB BALTO print
1440 €
Vid. atlyginimas bruto
(61% didesnis už LT vidurkį)
231
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 850 €
25% uždirba 850-1233 €
25% uždirba 1233-1707 €
25% uždirba nuo 1707 €
Vadovas: Artūras Karosas

Other company job ads:

All ads of this company (8) »