Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BRANDAS“

Ieškome sandėlio darbuotojo

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „BRANDAS“

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis - baldų krovimas rankomis, baldų rūšiavimas, surinkimas, komplektavimas, sandėlio tvarkos palaikymas. Darbo laikas, darbo dienomis nuo 10 iki 19 val.

Reikalavimai

Perskaityt skelbimą :)

Mes jums siūlome

Įmonė siūlo:
dinamišką darbą stabiliai veikiančioje įmonėje, entuziastingame kolektyve, geras darbo sąlygas, stabilų atlyginimą. Darbo valandos, darbo dienomis nuo 10 iki 19 val

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
nepriklausomas nuo rezultatų 800€. Mokami priedai priklausomi nuo rezultatų.

BRANDAS siūlo įsigyti Skandinavijos rinkai skirtus modernaus dizaino, skandinaviško stiliaus, aukštos kokybės baldus, atitinkančius šių dienų skandinavų mados tendencijas.
informacija apie UAB „BRANDAS“
1887 €
Vid. atlyginimas bruto
(24% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.