Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Seesam Insurance AS Lietuvos filialas
More about company »

IEŠKOME SVEIKATOS ŽALŲ SPECIALISTO (-ĖS) VILNIUJE

600-750 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Seesam Insurance AS Lietuvos filialas

Darbo pobūdis

  • Asmens žalų reguliavimas ir sprendimų priėmimas dėl klientų išlaidų atlyginimo;
  • Bendradarbiavimas su partneriais Lietuvoje;
  • Klientų konsultavimas ir informavimas žalų klausimais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas;
  • Geri bendravimo su klientais įgūdžiai - teks nemažai bendrauti su klientais, o minėti įgūdžiai padės užtikrinti klientų pasitenkinimą;
  • Iniciatyvumas ir atsakingumas;
  • Geri bendravimo anglų k. įgūdžiai.

Privalumai: Profesinė patirtis draudimo kompanijoje.

Įmonė siūlo

  • Darbovietę su stipria kultūra ir vertybėmis;
  • Kuratorių visu mokymosi laikotarpiu;
  • Nuolaidas bendrovės paslaugoms;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Galimybę realizuoti savo idėjas tarptautinėje kompanijoje;
  • Tarptautinius standartus atitinkančią darbo aplinką.

#SeesamKomanda #TobulėkimeKartu

Atlyginimas

600-750 €/mėn. į rankas

Draudimo bendrovė Seesam Lietuvos finansinių paslaugų sektoriuje veikia nuo 1998 m. Bendrovės akcininkė yra didžiausia Austrijoje bei Centrinėje ir Rytų Europoje draudimo grupė „Vienna Insurance Group“.
Draudimo bendrovė Seesam Lietuvoje turi beveik 100 tūkst. aktyvių klientų, o metinės bendrovės pajamos siekia beveik 18 mln. eurų.

Kasdien dirbame vadovaudamiesi profesionalumo, bendradarbiavimo ir inovatyvumo principais bei palaikome sąžiningumo, atsakomybės, tolerancijos ir pasitikėjimo vertybes.
Tobulėkime kartu!