Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „DECOR SERVICE“

Ieškome tvarkingų darbščių meistrų Vilniuje

Nuo 4 €/val. Į rankas
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „DECOR SERVICE“

Darbo pobūdis

UAB „Decorservice“ įmonė ieško pastiprinimo į savo komandą!

Įmonė siūlo gerą darbo užmokestį, patogų darbo laiką nuo 8:00 iki 17:00 val.

Ieškome tvarkingų darbščių meistrų įvairių plėvelių klijavimui ant langų, pertvarų, stiklų, stiklo gaminių ir veidrodžių montavimui;

Neturint patirties apmokome;

Darbas Vilniuje, Pelesos g. 1

Privalumas būtu turėjimas vairuotojo pažymėjimą;

Atlyginimas

Nuo 4 €/val. į rankas
Plius priedai
UAB „DECOR SERVICE“

UAB „DECOR SERVICE“

DECOR SERVICE plėvelės gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant pačias šiuolaikiškiausias technologijas, o tai ilgam laikui užtikrina optimalias kokybės charakteristikas ir eksploatacines savybes.

Naujos kartos smūgiams atsparios (apsauginės anti-bandit) plėvelės, pristatytos firmos DECOR SERVICE, skiriasi nuo ankščiau teikiamų daug aukštesniu sluoksniu koeficientu, aukštesne agdezija (prisiklijavimu) prie stiklo, stabilumu ir puikiu priešįbrėžiminiu padengimu, aukštu optiniu vientisumu.

JAV kompanijų gaminamos plėvelės užtikrins jūsų saugumą, o taip pat suteiks grožio ir išskirtinumo ne tik jūsų namams, bet ir biurui ar automobiliui.

Kompanija DECOR SERVICE siūlo daugybę įvairių atspalvių plėvelių, pradedant nuo tamsiausių ir baigiant šviesiausiais, suteikiant laisvę jūsų dizaino fantazijai.

Iš naujausių siūlomų plėvelių, DECOR SERVICE asortimente pasirodė plėvelės su klientų pageidaujamomis nuotraukomis, vaizdais ir ornamentais.
informacija apie UAB „DECOR SERVICE“
3
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2009 m.