IEŠKOMI GAMYBOS (PAGALBINIAI) DARBUOTOJAI NEMĖŽYJE

Skelbimas galioja iki: 2017.11.08

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Pastoviam darbui gamyboje Nemėžyje (Vilniaus raj.) ieškome pagalbinių – gamybos darbuotojų, gali būti ir moterys.

Darbo pobūdis:
  • Didelių rulonų pjaustymas į mažesnius prie tam skirto gamybinio įrenginio;
  • prekių ir žaliavų pakavimas;
  • gaminių kokybės tikrinimas ir pakavimas pagal kliento poreikį;
  • duomenų suvedimas į kompiuterį;
  • pagalba kietiems įmonės darbuotojams;
  • darbas su nesudėtingais įrenginiais;
  • kiti pagalbiniai darbai.

Darbo grafikas:
Slenkantis darbo grafikas: 2 dienos/2 naktys (6:00 – 18:00 val./18:00 – 6:00 val.), 4 dirbama/ 4 laisvos

Dėl platesnės informacijos kreiptis telefonu: 86 968 1108

Reikalavimai

  • pareigingumas;
  • noras dirbti ir tobulėti;
  • noras dirbti gamyboje;
  • panašaus darbo patirtis (privalumas);
  • darbo kompiuteriu pradmenys;
  • atsakingumas, atidumas ir kruopštumas;
  • vidurinis arba profesinis išsilavinimas;
  • geros lietuvių kalbos žinios.

Mes jums siūlome

  • nemokamą maitinimą;
  • konkurencingą atlyginimą su perspektyva didėti;
  • galimybę mokytis ir tobulėti;
  • 400 eur. "į rankas" bandomuoju laikotarpiu, po bandomojo su perspektyva didėti;
  • galimybę prisijungti prie draugiško ir jaunatviško kolektyvo.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
Send CV

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.

Sekite mūsų darbo skelbimus Facebook ir LinkedIn paskyrose:

www.facebook.com/idarbinimoagentura

www.linkedin.com/company-beta/17954482

Daugiau informacijos telefonu:
Vilnius +370 640 77539
Klaipėda +370 699 89010
All Amber staff job ads

Other company job ads:

All ads of this company (14) »