Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "HEADEX"
More about company »

Ieškomi pagalbiniai darbuotojai (-os) saldainių fabrike!

Kaunas - UAB "HEADEX"

Darbo pobūdis

Jeigu ieškote darbo pilnu etatu arba norite dirbti ir kartu derinti kitas veiklas, šis pasiūlymas Jums!

Darbo pobūdis:
  • Darbas prie konditerijos gamybos linijų: šokolado ir saldainių dėliojimas, pakavimas, fasavimas, kokybės tikrinimas kiti pagalbiniai darbai;
  • Įrengimų priežiūra, tvarkos darbo vietoje palaikymas;
  • Pamaininis darbo grafikas (3 pamainos);
  • Darbo vieta: Dainava.

Reikalavimai:

  • Fizinė ištvermė;
  • Atsakingumas;
  • Darbštumas;
  • Noras dirbti;
  • Galimybė dirbti 3-4 kartus į savaitę;
  • Galimybė dirbti bent dviem pamainomis.

Įmonė Tau siūlo:

  • Geras darbo sąlygas;
  • Apmokymus darbo vietoje;
  • Lankstų darbo grafiką.

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. arba numeriu .