Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
CVB client

Ieškomi plataus profilio statybininkai (vidaus ir lauko apdailininkai)

Nuo 3000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Jungtinė Karalystė - UAB „D&T GLOBAL“

Darbo pobūdis

Statybos įmonei darbui Londone reikalingi patyrę lauko darbų ir vidaus apdailos specialistai naujų namų statybai.

Vidaus apdailos specialistai (dažymas, glaistymas, plytelių klijavimas, grindų klojimas, gipso kartono montavimas ir kiti apdailos darbai) ir kelio darbininkai - trinkelių klojėjai (nuotekų vamzdžių klojimas, vejos bortų montavimas, pagrindų įrengimas, trinkelių dangos įrengimas, betonavimas, kasimo įrangos operavimas).

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis statybų sektoriuje.
Atsakingumas ir noras dirbti.

Būti buvus Jungtinėje Karalystėje per paskutinius metus ARBA turėti Pre Settled statusą ARBA mokėti anglų kalbą.

Įmonė siūlo

Galimybę išvykti greitai
Suteikiami visi darbui reikalingi įrankiai
Nemokamą apgyvendinimą.
Iki statybos objektų nuvežame ir parvežame.
Apmokame kelionės išlaidas iš ir į Lietuva.

Atlyginimas

Nuo 3000 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „D&T GLOBAL“

Ilgametę patirtį statybų srityje turinti įmonė užsiima prabangių namų statybomis Londone. Kviečiame prisijungti prie komandos.
informacija apie UAB „D&T GLOBAL“
1468 €
Vid. atlyginimas bruto
22
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2021 m.