Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Game Insight"
More about company »

IFRS specialistas

Vilnius - UAB "Game Insight"

Darbo pobūdis

  • Dalyvauti rengiant metines ir pusmečio konsoliduotąsias finansines ataskaitas pagal TFAS, padėti ataskaitų rengimo komandai laiku užbaigti visus su auditu susijusius darbus (įskaitant bendradarbiavimą su vietos “Didžiojo ketverto” auditoriais dėl grupės operacijų Lietuvoje)
  • Rengti bendrovės metines konsoliduotąsias finansines ataskaitas pagal Lietuvos apskaitos principus (pagal apskaitos komandos jau parengtus grupės įmonių finansines ataskaitas);
  • Padėti ataskaitų rengimo komandai ruošti reguliarias ir specialias ataskaitas, analizuojant ir teikiant tikslią informaciją apie grupės operacijas Lietuvoje ir kitas su tuo susijusias operacijas, užtikrinti pateiktų sumų tikslumą ir išsamumą;
  • Aktyviai bendradarbiauti su ataskaitų rengimo ir apskaitos komandomis, bei greitai rinkti reikiamą informaciją iš kitų padalinių;
  • Dalyvauti TFAS ir apskaitos principų metodų ir politikos konvergencijoje bei valdymo apskaitoje; analizuoti ir derinti tris atskaitomybės metodus ir siūlyti būdus, kaip pagerinti ir suvienodinti ataskaitų teikimo procedūras;
  • Būti atskaitingu TFAS vadovui;
  • Visa darbo diena.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas apskaitos, finansų, ekonomikos ar panašioje srityje;
  • Panašaus darbo patirtis, pažangios žinios ir darbo pagal TFAS bei ataskaitų rengimo pagal Lietuvos apskaitos principus patirtis, finansinės analizės patirtis;
  • Pageidautina ACCA/CIMA/CFA pilna arba dalinė kvalifikacija;
  • Pageidautina bent 3 metų audito patirtis (vienoje iš “Didžiojo ketverto” įmonių - didelis privalumas)
  • Bendradarbiavimo su tarptautinėmis įmonėmis patirtis;
  • Puikūs bendravimo ir tarpasmeniniai įgūdžiai, gebėjimas veiksmingai dirbti sparčiai besivystančioje, didelę plėtrą vykdančioje įmonėje;
  • Puikios anglų kalbos žinios, rusų kalbos žinios - privalumas.

Mes jums siūlome

  • Patogią darbo vietą Vilniaus Tech Parke, malonią aplinką, nuostabų kolektyvą;
  • Nuolatinį profesinį tobulėjimą ir profesinių įgūdžių lavinimą;
  • Kompetencijas ir dabartines rinkos sąlygas atitinkantį atlygį.

With its breadth of games, depth of players and focus on innovation, Game Insight is pioneering cross-platform gaming on a global scale.

Founded in 2009, Game Insight is the world’s leading innovator of mobile and social games, creating exceptional gameplay experiences across casual to hardcore titles. With more than 300 million players, Game Insight is one of the largest games companies in the world. The company is pushing the boundaries of technology and graphics across all platforms to make the most entertaining and fun experiences for everyone.
Įmonėje vid. atlyginimas 2198€
2.5 karto didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)