Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB „Ignera“ offers job:

Company currently have no active job offers

UAB „Ignera“

UAB "Ignera" yra viena didžiausių Baltijos šalyse sparčiai auganti didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė, aktyviai vykdanti guolių, riebokšlių, pavarų diržų, elektros variklių, grandinių ir kt. mechanikos komponentų, eksploatacinių medžiagų bei įrangos tiekimą.
Įmonė savo veiklą vykdo nuo 1998 metų. UAB “Ignera” gali didžiuotis puikia profesionalų komanda, itin maža darbuotojų kaita, stabiliais finansiniais rodikliais bei atsakomybe ir patikimumu.
Būdami autorizuotais garsių pasaulinių prekinių ženklų kaip Schaeffler, Timken, Optibelt, NTN-SNR, IWIS ir kt., oficialiais distributoriais, “Ignera” užtikrina prekių kokybę bei autentiškumą. Pagrindinė įmonės stiprybė yra platus kompleksinis požiūris aptarnaujant pramonės, energetikos, žemės ūkio, statybos, transporto sritis, todėl visada yra užtikrinamas nenutrūkstamas klientų įrangos darbas.