CVB client

IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO MOKYTOJAS

1508-2118 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Vilniaus lopšelis-darželis „Užupiukas“

Darbo pobūdis

Organizuoti ir vykdyti ugdymo procesą;
Dalyvauti, rengiant individualias vaikų ugdymo programas;
Vertinti ugdytinių daromą pažangą, komunikuoti su tėvais (globėjais).

Reikalavimai darbuotojui

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogo kvalifikacija arba studijos aukštosios mokyklos ikimokyklinio ugdymo pedagogikos paskutiniuose kursuose (gali būti studentas, -ė);
Atsakingumas;
Gebėjimas numatyti veiklos prioritetus, ugdymo proceso tikslus ir uždavinius, veiklos turinį, gebėjimas dirbti su veiklą reglamentuojančiais dokumentais.

Siūlome

Lankstų darbo grafiką, kurį būtų galima derinti su studijomis;
Darbą pilnu etatu;
Kūrybingą ir įdomų darbą;
Draugišką kolektyvą;
Galimybę kelti kvalifikaciją.

Atlyginimas

1508-2118 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo kvalifikacijos, pedagoginio darbo stažo ir kvalifikacinės kategorijos.
CVB client

Vilniaus lopšelis-darželis „Užupiukas“

Vilniaus miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga
informacija apie Vilniaus lopšelis-darželis „Užupiukas“
1537 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
57
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1242 €
25% uždirba 1242-1521 €
25% uždirba 1521-1816 €
25% uždirba nuo 1816 €