Vaikų meninė studija „Diemedis“

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja (-as) arba auklėtojo padėjėja (-as)

720-850 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Vaikų meninė studija „Diemedis“

Darbo pobūdis

Darbas su 2-5 metų amžiaus vaikais.
Kasdienės vaikų ugdymo veiklos organizavimas.
Bendravimas ir bendradarbiavimas su vaikais bei jų tėvais.
Siūlome darbą pilnu krūviu. Pageidautina darbo pradžia - liepos mėn. 1 dienos.

Reikalavimai darbuotojui

Pageidautinas ikimokyklinio ugdymo srities išsilavinimas. (Mielai laukiame ir studentų).
Kantrybė ir noras atsakingai dirbti su ikimokyklinio amžiaus vaikais.
Gebėjimas atsižvelgiant į vaiko amžiaus tarpsnį ir programas tinkamai pasirinkti ugdymo priemones, kurti aplinką.
Gebėjimas dirbti kartu su kitais mokytojais, planuoti veiklas, tartis dėl idėjų ir jų įgyvendinimo.

Mokymus, seminarus, o taip pat atvirą, pagarbų ir neformalų bendravimą su kolegomis.

Atlyginimas

720-850 €/mėn. į rankas

Vaikų meninėje studijoje "Diemedis" ikimokyklinį ugdymą vykdome nuo 1995 metų. 2011 metais įsteigėme pradinę mokyklą, o 2019 "Diemedžio" pagrindinę mokyklą. Šiuo metu "Diemedžio" darželyje ir progimnazijoje ugdosi 260 mokinių, dirba virš 40 mokytojų.
Nuo 2019 metų rudens dirbame naujai pastatytame pastate A. Kojelavičiaus g. 1. Vilniuje.
Didžiuojamės savo stabilumu ir tradicijomis: kai kurie darbuotojai dirba "Diemedyje" nuo jo įkūrimo.
Kviečiame ir jus į mūsų bendruomenę.
informacija apie Vaikų meninė studija „Diemedis“
2188 €
Vid. atlyginimas bruto
(44% didesnis už LT vidurkį)
44
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1642 €
25% uždirba 1642-2148 €
25% uždirba 2148-2776 €
25% uždirba nuo 2776 €