Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja (-as)

750-1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - VšĮ „Darželis“

Darbo pobūdis

Pirmas privatus darželis Kaune - "VilaVilaitė" veikianti jau 10 metu, ieško dar vieno komandos nario. Nuoširdaus, mylinčio savo darbą ikimokyklinio ugdymo pedagogo. Darbas šilainių Vilaitėje (Baltijos g. 106, Kaunas).

Reikalavimai

Pedagoginis išsilavinimas/gali būti neakivaizdinio studentė (-as)
Noras tobulėti.
Begalinė meilė vaikams.
Komunikabilumas.

Mes jums siūlome

Darbą jaukioje aplinkoje, draugišką kolektyvą, tobulėjimo galimybes. Palankias darbo salygas.

Atlyginimas

750-1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
pagal susitarima
CVB client

VšĮ „Darželis“

informacija apie VšĮ „Darželis“
1051 €
Vid. atlyginimas bruto
26
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 971 €
25% uždirba 971-1047 €
25% uždirba 1047-1204 €
25% uždirba nuo 1204 €