Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ „Pasakų namukas plius“

Ikimokyklinio ugdymo auklėtojos asistentė (-as)

Nuo 750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - VšĮ „Pasakų namukas plius“

Darbo pobūdis

Ieškome energingos, pozityvios, šiltos, mylinčios vaikučius, bei savo darbą auklėtojos asistentės.
Jei turite motyvacijos mokytis, perimti mūsų darželio Vertybes, darbo pobūdį, bei visas žinias, norite tobulėti - mūsų vaikučiai laukia Jūsų :)
Su galimybe ateityje pereiti į auklėtojos poziciją.

Reikalavimai

Pedagoginis išsilavinimas (privalumas) - gali būti paskutinių kursų studentai;
Gebėti dirbti komandoje, kurios pagrindinis tikslas – laisvas bei įvairialypis vaikų ugdymas;
Jausti malonumą būnant su vaikais, juos ugdyti, sudominti;
Kruopštumas, kūrybiškumas, iniciatyvumas, tvarkingumas, pozityvumas;
Domėjimasis sveika gyvensena;
Be žalingų įpročių!

Mes jums siūlome

Darbą nedidelėje vaikų grupėje pilnu etatu.
Visas socialines garantijas ir daugiau (nuoširdus darbas yra matomas ir įvertinamas).
Galimybę lanksčiai derinti darbo bei atostogų grafiką.
Galimybes visada tobulėti, kelti kvalifikaciją, įgyvendinti savo kūrybines idėjas!
Galimybę pakilti į auklėtojos poziciją.
Įmonė nesiūlo streso bei įtampos darbe. Atvirkščiai - įmonė deda visas pastangas ir smagios darbuotojų atmosferos kūrimą.

Atlyginimas

Nuo 750 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas derintinas. Priklauso nuo darbo patirties. Su perspektyva didėti.

Esame privatus vaikų darželis "Pasakų namukas" besiorientuojantis ne tik į vaikų ugdymą, bet ir į sveiką vaikų gyvenseną, maitinimą, sportą.
informacija apie VšĮ „Pasakų namukas plius“
1304 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2020 m.