Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ „Pasakų namukas plius“

Ikimokyklinio ugdymo auklėtojos asistentė (-as)

Nuo 750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - VšĮ „Pasakų namukas plius“

Darbo pobūdis

Pagalba auklėtojai vaikučių priežiūroje bei ugdyme. Darželio aplinkos švaros palaikymas. Bendravimas su tėveliais.

Reikalavimai

Ne žemesnis nei aukštesnysis išsilavinimas (privalumas);
Gebėti dirbti komandoje, būti jos dalis.
Jausti malonumą būnant su vaikais, mokėti juos, sudominti;
Vaikų pedagogikos ir psichologijos išmanymas (privalumas)
Kruopštumas, kūrybiškumas, iniciatyvumas, tvarkingumas, pozityvumas;
Domėjimasis sveika gyvensena;
Be žalingų įpročių!

Mes jums siūlome

Darbą nedidelėje vaikų grupėje.
Visas socialines garantijas ir daugiau (nuoširdus darbas yra matomas ir įvertinamas).
Galimybę lanksčiai derinti darbo bei atostogų grafiką.
Galimybes visada tobulėti, kelti kvalifikaciją!
Įmonė nesiūlo streso bei įtampos darbe, popierizmo, intrigų. Atvirkščiai - įmonė deda visas pastangas ir smagios darbuotojų atmosferos kūrimą.

Atlyginimas

Nuo 750 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklauso nuo darbo patirties. Vertiname nuoširdų darbą.

Esame privatus vaikų darželis "Pasakų namukas" besiorientuojantis ne tik į vaikų ugdymą, bet ir į sveiką vaikų gyvenseną, maitinimą, sportą.
Esame įsikūrę Laisvės pr. ir A.P.Kavoliuko g.
informacija apie VšĮ „Pasakų namukas plius“
1214 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius