Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
VšĮ „Katino dienelės“

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja (-as) ir asistentė (-as)

800-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - VšĮ „Katino dienelės“

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad Tu:
  • Turi aukštesnįjį arba aukštąjį išsilavinimą pedagoginėje srityje;
  • Išmanai vaikų amžiaus tarpsnius ir raidą ;
  • Gebi savarankiškai ir kūrybiškai organizuoti vaikų ugdymą;
  • Esi komunikabili (-us);
  • Esi empatiška (-as);
  • Gebi greitai reaguoti į įvairias situacijas;
  • Gebi valdyti savo emocijas stresinėse situacijose;
  • Gebi dirbti tiek individualiai, tiek komandoje;
  • Nori augti ir tobulėti profesinėje srityje.

Darbo pobūdis

Ką Tu veiksi:
  • Organizuosi ikimokyklinio/priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymą;
  • Organizuosi veiklas, vadovaujantis įstaigos ugdymo programa;
  • Pildysi vaikų pasiekimų vertinimus;
  • Efektyviai bendrausi ir bendradarbiausi su tėvais;
  • Organizuosi klasės renginius, šventes ir išvykas;
  • Kursi ugdymo(si) aplinką, kuri skatina vaikų raidą.

Tavęs laukia:

  • Profesionalus bei draugiškas kolektyvas;
  • Galimybė nemokamai naudotis viešuoju transportu Vilniaus mieste;
  • Galimybė rinktis Tau patogią darbo lokaciją (Jeruzalė, Pašilaičiai, Antakalnis, Fabijoniškės);
  • Galimybė rinktis Tau tinkamiausią klasę (vaikai nuo 1.5 m. iki 6 m.);
  • Mokytojams mes siūlome 36 val. darbo savaitę (+1 val. pietų pertraukos) bei 40 kasmetinių atostogų dienų;
  • Asistentams mes siūlome 40 val. darbo savaitę (+1 val. pietų pertraukos) bei 20 kasmetinių atostogų dienų;
  • Mokytojų laukia konkurencingas atlyginimas nuo 800Eur iki 1000Eur atskaičius mokesčius su galimybe didėti nuo pasiektų darbo rezultatų;

MOTYVAVIMO SISTEMA:
Augantis atostogų skaičius per metus priklausantis nuo lojalumo organizacijai:
  • Po 2m. darbo KD + 2d. atostogų dienos;
  • Po 3m. Darbo KD – SPA savaitgalis;
  • Po 4m. darbo KD + 2d. atostogų dienos;
  • Po 5m. darbo KD – piniginis priedas;
  • Jei sergamumas mažesnis nei 20d. per metus - +1d. atostogų mokslo metams, o nepraleidusiems nė vienos dienos – 200eur priedas prie atlyginimo;
  • Gimtadienio dieną skiriamas laisvadienis;

PROFESINIO TOBULĖJIMO GALIMYBĖS:
  • Kvalifikacijos mokslams suteikiame iki 50% finansavimo;
  • Siūlome lankstų darbo grafiką;
  • Organizuojame profesinio tobulėjimo susitikimus su vadovu (po 3mėn. pirmasis tikslų aptarimo pokalbis, vėliau pokalbiai vyksta kas 6mėn.)
  • Organizuojame mentorystės mokymus naujam kolegai (mokymai trunka 3 mėn.);
  • Organizuojame vidinius ir išorinius mokymus darbuotojams.

Jei tiki, kad esi tas žmogus, kuris gali pakeisti vaiko pasaulį - prisijunk! ❤️

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas

Katino Dienelės Darželis – privati ikimokyklinė įstaiga Vilniuje, ugdanti skirtingų kalbų ir kultūrų vaikučius nuo 1.5 iki 6 metų. Vaikų ugdymas darželyje orientuotas į demokratizavimą, kuris grindžiamas šiais principais: natūralios aplinkos kūrimas; nuoširdus, šiltas bendravimas su vaikais, nevaržant jų pasirinkimo laisvės; glaudus bendravimas ir bendradarbiavimas su tėveliais ir pedagogų bei aptarnaujančio personalo teisingi ir kryptingi darbo metodai ir būdai, skatinantys vaiko individualumą ir tobulėjimą.

Kiekvieno vaiko ugdymo pagrindas yra puoselėjantis ir rūpestingas suaugęs asmuo, kuris lavina vaiko fantaziją, ugdo pagarbą sau ir padeda vaikui pažinti pasaulį. Mes esame įsipareigoję siekti tobulumo, teikiant paslaugas mūsų darželyje, bei aukščiausios rūšies kokybės ugdymą mažiesiems ir jų tėveliams. Ieškome išsilavinusių, talentingų ir pasišventusių pegadodų. Mes vertiname kandidatus, kurie jau turi darbo patirties ugdymo įstaigoje ir, kurie aktyviai siekia profesinio tobulėjimo.
informacija apie VšĮ „Katino dienelės“
1327 €
Vid. atlyginimas bruto
28
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.