Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB mokykla „Eureka“

Ikimokyklinio ugdymo mokytojas

Nuo 1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB mokykla „Eureka“

Darbo pobūdis

Kauno centre ir Žaliakalnyje veikianti ankstyvojo ugdymo mokykla Eureka ieško pozityvaus ugdymo entuziasto, gebančio dirbti su 2-5 metų vaikais.

Reikalavimai

TIKIMĖS, KAD JŪS ESATE:

Mokytojas arba ikimokyklinio ugdymo specialistas turintis pedagoginį išsilavinimą;
Patyręs, taikant aktyvius ir žaidybinius metodus;
Išbandęs virtualias mokymosi aplinkas;
Komunikabilus ir atviras naujovėms;
Pozityvių ugdymo metodų šalininkas;
Kūrybingas ir iniciatyvus;
Besimokantis ir atviras tobulėjimui.
Mokantis anglų kalbą.

Mes jums siūlome

Darbą profesionalioje komandoje;
Profesinės saviraiškos ir augimo galimybes;
Galimybę prisidėti prie integruoto ugdymo proceso;
Šiuolaikišką darbo aplinką ir priemones;
Kūrybišką ir laisvą atmosferą.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Eureka – tai ankstyvojo ugdymo mokykla Vilniaus centre, skirta 2-5 metų vaikams.

Pagrindinis mūsų unikalumas – dvikalbė ugdymo filosofija, kuri suteikia galimybę mažiesiems smalsuoliams pažinti pasaulį lietuvių ir anglų kalbomis. Mes žinome, jog kiekvienas vaikas – nepakartojama Asmenybė, turinti tik jai vienai būdingų lūkesčių, galių, ugdymosi poreikių. Todėl mūsų nuoširdi misija yra sukurti pamatą unikalios Asmenybės brandai. Asmenybės ugdymo prioritetas yra emocinio-socialinio intelekto stiprinimas, pasitelkiant šiuolaikinį mokymą paremtą integralumu, patirtiniu mokymusi ir žaidybiniais metodais.

informacija apie UAB mokykla „Eureka“
1216 €
Vid. atlyginimas bruto
25
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.