UAB „Montessori akademija“

Ikimokyklinio ugdymo pedagogas

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Montessori akademija“

Darbo pobūdis

Prie savo komandos kviečiame prisijungti ikimokyklinio ugdymo pedagogę/ą.

Darbo pobūdis:
Kasdienis darbas Montessori ugdymo sistema grįstoje mišraus amžiaus vaikų grupėje (3-5 m.) prie pat Panemunės šilo įsikūrusiame privačiame darželyje, Kaune.

Reikalavimai darbuotojui

Mums svarbu, jog:
  • Mokytojas norėtų dirbti komandoje, augti profesiniame kelyje (Montessori pedagogikos konferencijose, seminaruose);
  • Turėtų patirties darbe su vaikais, norėtų įsiklausyti į vaiko poreikius, jaustų pagarbą vaiko raidai, būtų mandagus;
  • Gebėtų laisvai vartoti anglų kalbą;
  • Mylėtų gamtą ir gebėtų tą meilę perduoti vaikams.

Prioritetas asmenims jau turintiems patirties dirbant M. Montessori metodu. Atsižvelgiame į kandidato norą mokytis, tobulėti.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
  • Betarpišką komandos tarpusiavio bendravimą ir bendradarbiavimą;
  • Darbui reikalingų Montessori priemonių gausą;
  • Galimybę tobulėti ir augti tarptautiniuose mokymuose ir seminaruose;
  • Lankstų požiūrį į atostogas.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Montessori akademija - 2019 metais duris atvėrusi išskirtinė nevalstybinė ugdymo įstaiga, kurioje ugdomi vaikai nuo 3 iki 12 metų remiantis Montessori ugdymo sistema.

Montessori akademija - tai vieta, kur:
  • Suburta profesionalių ugdytojų komandą taiko autentišką Montessori metodą, kuris yra pripažįstamas tarptautinės Montessori Asociacijos.
  • Bendradarbiaujama su vietos įvairių sričių specialistais, siekiant ugdyti visapusišką asmenybę ir suteikiant geriausia, ką turime vaikams.
  • Ugdymo erdvė išsiplečia į ugdymą gamtoje, vietos bendruomenės veiklas ir patirtis.
  • Vaikas ugdomas pirmiausia siekiant atverti jo kūrybinį potencialą, vidinę motyvaciją mokytis ir tobulėti, skatinant savarankiškumą ir bendradarbiavimą. Laikomasi nuostatos, kad egzaminai ir testai yra ne tikslas, o tik įvertinimo rodmenys.

informacija apie UAB „Montessori akademija“
1922 €
Vid. atlyginimas bruto
(26% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2022 m.