Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Všį "Mažieji šnekoriai"
More about company »

Ikimokyklinio ugdymo pedagogas

Nuo 500 Eur
Vilnius - Všį "Mažieji šnekoriai"

Darbo pobūdis

vaikų ugdymas ir priežiūra;

Reikalavimai

Pedagogo kvalifikacija
meilė ir pagarba vaikams;
nuoširdumas;
komunikabilumas;
kūrybiškumas.

Mes jums siūlome

nuolatinį darbą draugiškame kolektyve privačiame darželyje;
didėjantį atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Įkūrėme darželį, kuriame vyrauja inovatyvumas ir kūrybiškumas. Sukūrėme aplinką, kurioje vaikams būtų smagu žaisti, domėtis juos supančiu pasauliu, mokytis ir tobulėti. Siekiame, kad vaikai turėtų prasmingą gyvenimo pradžią, todėl darželyje dirba kompetentingi ir kūrybingi pedagogai, o vaikų ugdymui pasitelkiami moderniausi ir geriausiai įvertinti metodai.