Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
VšĮ „Katino dienelės“

Ikimokyklinio - priešmokyklinio ugdymo mokytoja (-as)

800-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - VšĮ „Katino dienelės“

Reikalavimai darbuotojui

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:
  • Auštesnysis ar aukštasis išsilavinimas (Ikimokyklinio/priešmokyklinio Ugdymo specialybė)
  • Anglų kalba - PRIVALUMAS
  • Vaikų raidos ir amžiaus tarpsnių suvokimas
  • Sugebėjimas savarankiškai ir kūrybingai organizuoti vaikų veiklą ir ugdymą
  • Atsidavimas vaikams ir motyvacija
  • Empatija
  • Gebėjimas greitai reaguoti
  • Gebėjimas valdyti emocijas stresinėje situacijoje
  • Gebėjimas dirbti komandoje

Darbo pobūdis

Atsakomybės:
  • Ikimokyklinio/priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymas
  • Veiklų organizavimas, vadovaujantis įstaigos ugdymo programa
  • Ugdomojo proceso planavimas
  • Vaikų pasiekimų vertinimai
  • Pateikti tėvams raštu ataskaitą apie jų vaiko pasiekimus pagal Mokymosi Programą, pasiektą progresą ir tolimesnes rekomendacijas
  • Efektyviai bendrauti ir bendradarbiauti su tėvais
  • Klasės renginių, švečių ir išvykų orgnizavimas
  • Ugdymo(si) aplinkos, skatinančios raidą, estetinis kūrimas

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai
  • Draugiškas ir profesionalus kolektyvas
  • Pozicija Pašilaičių, Fabijoniškių, Antakalnio arba Jaruzalės filialuose su 1,5 - 6m vaikais
  • Mokytojai: 36 darbo valandos per savaitę, pietų pertrauka – 1 val (40 darbo dienų kasmetinių atostogų)
  • Asistentai: 40 darbo valandų per savaitę, pietų pertrauka – 1 val (20 darbo dienų kasmetinių atostogų)
  • Mokytojo atlyginimas 800-1100 EUR, atskaičiavus mokesčius (augimas priklauso nuo Jūsų darbo rezultatų)
  • Motyvavimo/skatinimo sistema:
  • atostogų dienų skaičius auga su lojalumu organizacijai
  • Po 2m. darbo KD + 2d.
  • Po 3m. darbo KD + 2d.
  • Po 4m. darbo KD + 2d.
  • Įpusėjus kvalifikacijos studijas – 30d.d.atostogų)
  • Profesinio tobulėjimo galimybės:
  • Kvalifikacijos mokslai - iki 50% finansavimas
  • Mokslas derinamas su darbu
  • Profesinio tobulėjimo susitikimai su vadovu (po 3mėn tikslų aptarimo pokalbis, vėliau kas 6mėn.)
  • Įžanginė diena / supažindinimas su įstaigos Vidaus Tvarkomis
  • Mentorystė (3mėn. naujam kolegai)
  • Vidiniai ir išorės mokymai
  • Extra:
  • Gimtadienis – laisvadienis
  • Po 3m. Darbo KD – SPA savaitgalis
  • Po 5m. darbo KD – 500EUR PRIEDAS
  • Mėnesio konkursas
  • Jei sergamumas mažesnis nei 20d./metus +1d. atostogų m.m.
  • Nepraleidusiems nė vienos dienos – 200eur priedas

Laukiame Tavęs, mielas kolega, jei tiki, kad gali prisidėti prie geresnio švietimo kūrimo❤️

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas

Katino Dienelės Darželis – privati ikimokyklinė įstaiga Vilniuje, ugdanti skirtingų kalbų ir kultūrų vaikučius nuo 1.5 iki 6 metų. Vaikų ugdymas darželyje orientuotas į demokratizavimą, kuris grindžiamas šiais principais: natūralios aplinkos kūrimas; nuoširdus, šiltas bendravimas su vaikais, nevaržant jų pasirinkimo laisvės; glaudus bendravimas ir bendradarbiavimas su tėveliais ir pedagogų bei aptarnaujančio personalo teisingi ir kryptingi darbo metodai ir būdai, skatinantys vaiko individualumą ir tobulėjimą.

Kiekvieno vaiko ugdymo pagrindas yra puoselėjantis ir rūpestingas suaugęs asmuo, kuris lavina vaiko fantaziją, ugdo pagarbą sau ir padeda vaikui pažinti pasaulį. Mes esame įsipareigoję siekti tobulumo, teikiant paslaugas mūsų darželyje, bei aukščiausios rūšies kokybės ugdymą mažiesiems ir jų tėveliams. Ieškome išsilavinusių, talentingų ir pasišventusių pegadodų. Mes vertiname kandidatus, kurie jau turi darbo patirties ugdymo įstaigoje ir, kurie aktyviai siekia profesinio tobulėjimo.
informacija apie VšĮ „Katino dienelės“
1327 €
Vid. atlyginimas bruto
28
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.