Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Všį "Mažylio pasaulis"
More about company »

Ikimokyklinio ugdymo vaikų darželio auklėtojas (-a)

600–800 Eur
Kaunas - Všį "Mažylio pasaulis"

Darbo pobūdis

  • kasdieninės veiklos, atitinkančios ikimokyklinio amžiaus vaikų poreikius, organizavimas;
  • visapusiška vaikų priežiūra, užimtumo planavimas;
  • grįžtamojo ryšio su tėvais palaikymas;
  • komandos motyvavimas, darbų koordinavimas (auklėtoja turi 2 padėjėjas);

Reikalavimai

  • begalinė meilė vaikams;
  • geležinė kantrybė;
  • kūrybiškumas;
  • atsakomybė;
  • puikūs komunikavimo įgūdžiai su vaikais, jų tėvais ir kolegomis;
  • gebėjimas planuoti, koordinuoti bei vertinti ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdomąją veiklą;
  • būtinas aukštasis universitetinis/neuniversitetinis išsilavinimas pedagoginių/socialinių mokslų srityje. Didelis privalumas - ikimokyklinio ugdymo specialybė.
  • asmeninis transportas, kadangi darželis įsikūręs Kauno rajone, Vijūkuose.

Mes jums siūlome

  • pilno etato darbas;
  • visos socialinės garantijos;
  • pozityvi mikroaplinka;
  • jauki, rami aplinka, grynas oras (vaikų darželis įsikūręs nuosavame name, Vijūkuose, Kauno rajone).

Atlyginimas

600–800 Eur atskaičiavus mokesčius

Mažylio pasaulis - namus primenanti estetiška, erdvi ir saugi aplinka jūsų vaikučiams.
Įsikūrėme nuosavame, dviejų aukštų name, ramioje Mėtų gatvėje, Vijūkuose. Tyla, ramybė ir grynas oras – mūsų privalumas, todėl daug laiko praleidžiame lauke.
Kolektyvą sudaro 3 žmonės (auklėtojas ir 2 auklėtojo padėjėjai). Vadovaujamės pagarbos vienas kitam principu. Grupėje turime 13-15 ikimokyklinio amžiaus nuostabius vaikus.
Detali informacija suteikiama telefonu: .
Informacija apie Všį "Mažylio pasaulis"
7
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Rasa Zybartaitė