Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „HR Management“

ILZENBERGO DVARO RESTORANŲ VEIKLOS IR RENGINIŲ (MINI KONCERTŲ) OPERATORIUS /PARTNERIS 2022-2025 metų sezonui

15000-40000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Utena, Anykščiai, Zarasai - UAB „HR Management“

Darbo pobūdis

Mes ieškome bendraminčių (šeimos,specialistų, verslo atstovų komandos) kuriems būtų įdomu dalyvauti unikaliam Ilzenbergo Dvaro projekte ir tapti 2 ILZENBERGO DVARE veikiančių restoranų bei renginių (koncertų) veiklos operatoriumi.

Reikalavimai darbuotojui

Sugebėjimas ir noras sėkmingai vystyti Ilzenbergo Dvaro 2 puikių restoranų veiklą, noras ir galimybė sukurti inovatyvią ir efektyviai dirbančią komandą ir tapti bendro unikalaus verslo partneriais.
Laukiame galimų partnerių, kurie turi sėkmingo restoranų veiklos vystymo patirtį, turi žinių ir sėkmingos patirties vystant viešojo maitinimo/renginių organizavimo sektoriaus projektus.

Įmonė siūlo

Galimybę turėti unikalų ir itin perspektyvų verslą, Jūsų savarankiško verslo ir savirealizacijos galimybę.
Tai unikalus pasiūlymas kai pasinaudodami savo gebėjimais, patirtimi, noru ir žiniomis galite tapti Ilzenbergo Dvaro 2 restoranų ir renginių (mini koncertų) organizavimo partneriu/veiklos operatoriumi.
Jūsų komanda bus pilnai atsakinga už 2 restoranų bei renginių (mini koncertų) organizavimą.

Pabrėžiame, kad tai yra veiklos operavimo pasiūlymas.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu .

Atlyginimas

15000-40000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Tai yra partnerystės pasiūlymas. Prašome Jūsų įdėmiai perskaityti mūsų skelbimą.
Detalesnė informacija:
Darius Mažeika, tel. nr.

Ilzenbergo Dvaras

Ilzenbergo Dvaras - viena gražiausių, pilnai atkurtų istorinių dvarviečių Lietuvoje ir išskirtinis, vienintelis dvare harmonijoje su gamta veikiantis, sveikus produktus gaminantis ūkis ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

Šiuo metu ir toliau plečiame veiklą statydami modernų viešbutį Dvaro valdose prie Apvalaisų ežero bei planuojame kuo daugiau veiklų sietinų su renginių organizavimo, sveikatinimo, sporto, bei edukacinėmis veiklomis.
Siekdami populiarinti Lietuvos Dvarų kultūrą ir išskirtinį, sveikus produktus gaminantį Dvaro ūkį bei įgyvendinti Ilzenbergo Dvaro išskirtinumą Lietuvoje, Baltijos ir Europos šalyse ieškome
Ilzenbergo Dvaro 2 puikių restoranų bei mini renginių(koncertų) veiklos operatoriaus/partnerio