Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „LTP“
More about company »

Įmonėje reikalingas (-a) produkto vadybininkas (-ė)

Kaunas - UAB „LTP“

Darbo pobūdis

  • Sportinių ir laisvalaikio drabužių vystymas užsienio klientams;
  • Drabužių pardavimo kainų skaičiavimas, derinimas;
  • Produkto vystymo terminų užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Anglų kalba;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas ir gebėjimas valdyti didelį informacijos srautą;
  • Patirtis darbe su klientais drabužių gamyboje.

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Tinkamą ir patogią darbo vietą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Galimybę plėsti savo žinias specialybės srityje;
  • Draugišką kolektyvą.
UAB „LTP“

UAB „LTP“

Užsienio kapitalo tekstilės įmonė Kaune.
Informacija apie UAB „LTP“
1346 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
292
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 911 €
25% uždirba 911-1145 €
25% uždirba 1145-1634 €
25% uždirba nuo 1634 €
Vadovas: Eugenija Janulienė