Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „EASTCON AG LT“

ĮMONĖS ATSTOVAS GAMINIŲ PRISTATYMUI ALYTUJE

1000-3400 €/mėn. Į rankas
Alytus - UAB „EASTCON AG LT“

Darbo pobūdis

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos ir profesionaliai vykdyti pardavimus esamiems klientams susitikimo metu. Jeigu Tavęs nevargina bendravimas su skirtingais žmonėmis, esi motyvuotas mokytis bei tapti savo srities specialistu – prisijunk prie mūsų!

  • Bendrausi TIK su esamais klientais;
  • Pristatysi įmonės prekes;
  • Išsiaiškinęs kliento poreikį, pateiksi pasiūlymą ir parduosi gaminį;
  • Būsi atsakingas už kokybišką teisingos informacijos teikimą;
  • Darbas vakarais, su galimybe turėti individualų darbo grafiką;
  • Naujų klientų ieškoti neprireiks, mes Tau juos parūpinsime.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas
  • Gebėjimas įsiklausyti ir valdyti pokalbį;
  • Imlumas dideliam informacijos kiekiui;
  • Komunikabilumas, atsakingumas, pozityvumas;
  • Stipri motyvacija tobulėti ir siekti nustatytų tikslų;
  • Privalumas - domėjimasis medicina ir patirtis pardavimų srityje.
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Mes Jums siūlome

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
  • Išorinius bei vidinius mokymus;
  • Mokymus prieš pradedant dirbti
  • Darbą komandoje, kurioje tavo nuomonė svarbi, o idėjos vertinamos;
  • Konkurencingą darbo užmokestį ir papildomą motyvacinį paketą.
  • Įmonės tradicijas ir komandinius renginius

Atlyginimas

1000-3400 €/mėn. į rankas
Priklauso nuo rezultatų;
Su perspektyva didėti.

UAB "EASTCON AG LT" - aktyvių pardavimų įmonė, įkurta Vokietijoje. Pagrindinis įmonės tikslas - stipri, patikima ir klientui lojali įmonė, kuria didžiuojasi joje dirbantys žmonės.
Jeigu nestokojate erengijos, motyvacijos, idėjų ir ieškote erdvės, kurioje galėtumėte jas įgyvendinti - tuomet mūsų kompanija kaip tik Jums. Kurkite savo sėkmės istoriją kartu su mumis !