Įmonės atstovas Turkijoje (transfermenas)

950-1400 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Turkija - UAB „TEZ TOUR“

Darbo pobūdis

  • Keliautojų sutikimas oro uoste;
  • Lydėjimas pervežimų oro uostas-viešbutis-oro uostas metu;
  • Svarbios informacijos apie šalį suteikimas;
  • Lydėjimas ekskursijų metu;
  • Darbo vieta: Turkija.

Reikalavimai darbuotojui

  • Geros lietuvių, taip pat rusų arba anglų kalbos žinios;
  • Savarankiškumas;
  • Mokėjimas laisvai ir sklandžiai reikšti mintis;
  • Sveikatos būklė, tinkanti darbo pobūdžiui (nepykina važiuojant autobusu, nėra alerginės reakcijos saulei);
  • Atsakingumas, gebėjimas valdyti stresines situacijas, punktualumas;
  • Gebėjimas dirbti tiek individualiai, tiek komandoje;
  • Galimybė išvykti dirbti daugiau nei pusei metų.

Mes jums siūlome

Mes Jums siūlome:
  • Įdomų, atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Galimybę pažinti šalių kultūrą, papročius, kalbos pradmenis, šalį, gamtą;
  • Apgyvendinimą, skrydį;
  • Papildomo uždarbio galimybes;
  • Karjeros galimybes.

Informaciją apie kandidatų asmens duomenų tvarkymą skelbiama www.teztour.lt/page/kandidatu-privatumo-politika.lt.html.

Atlyginimas

950-1400 €/mėn. į rankas

UAB „TEZ TOUR“

UAB „Tez Tour" priklauso tarptautinei grupei, veikiančiai Europos Sąjungos šalyse - Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Bulgarijoje ir Rumunijoje.
Kurti atostogų prisiminimus „Tez Tour Lietuva“ pradėjo 2003 metais. 2004 m. su mumis keliavo 16 tūkst. turistų. Po dešimties metų jų buvo jau daugiau nei 70 tūkst., o 2017-aisiais mūsų pastangas vertinančių keliautojų skaičius perkopė 100 tūkst. Po 2020 metais užklupusios pandemijos tvirtai stojamės ant kojų ir 2023 metais aptarnausime daugiau nei 100 tūkst. turistų.

Ilgametė patirtis dirbant su didžiuliais turistų srautais, puikus turizmo rinkos išmanymas, patikimiausios skrydžių kompanijos ir ypač platus geriausių viešbučių asortimentas leidžia TEZ TOUR pasiūlyti itin plačias poilsio pasirinkimo galimybes.
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „TEZ TOUR“
3084 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
37
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2109 €
25% uždirba 2109-2628 €
25% uždirba 2628-3397 €
25% uždirba nuo 3397 €