Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Affidea Lietuva"
More about company »

Įmonės direktoriaus asistentas (-ė)

Vilnius - UAB "Affidea Lietuva"

Darbo pobūdis

Teikti aukštos kokybės profesionalią ir nepriekaištingą administracinę pagalbą įmonės direktoriui ir kitiems funkciniams vadovams bei svečiams.
  • Būti pagrindiniu kontaktiniu asmeniu tarp direktoriaus, funkcinių vadovų ir vidaus bei išorės klientų.
  • Priiminėti biuro skambučius ir pranešimus bei paskirstyti korespondenciją atsakingiems darbuotojams.
  • Tinkamai tvarkyti įvairius prašymus ir užklausas.
  • Planuoti savo laiką ir sudaryti biuro tvarkaraštį, organizuoti susitikimus bei teikti priminimus.
  • Rūpintis biuro ir padalinių darbuotojų komandiruotėmis (užsakyti lėktuvų bilietus, viešbučius, suderinti persėdimo maršrutus ir panašiai).
  • Protokoluoti įvairius susirinkimus ir pateikti kokybiškus protokolus.
  • Rengti ataskaitas, pristatymus ir apibendrinimus.
  • Rengti ir vykdyti veiksmingą dokumentacijos sistemą.
  • Rūpintis įmonės direktoriaus dienotvarke, kruopščiai pildyti informaciją.
  • Teikti su verslu susijusią pagalbą direktoriui ir funkciniams vadovams (pavyzdžiui, sujungti prezentacijas pagal įmonės naudojamus šablonus, perrašyti, formatuoti, redaguoti, kopijuoti įvairius tekstus, duomenis ar grafinius elementus.
  • Visapusiška biuro priežiūra (virtuvė, organizacinė technika, biuro priemonės, kt.).

Reikalavimai

  • Ekonomikos, komunikacijos, žmogiškųjų išteklių arba verslo administravimo bakalauras.
  • Profesionalios MS Office (Word, Excel, Power Point) žinios.
  • Anglų kalba B2-C2 lygmenyje.
  • 2-3 metų patirtis panašioje pozicijoje tarptautinėje kompanijoje.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas.
  • Tobulėjimo galimybes.
  • Darbą sparčiai augančioje tarptautinėje organizacijoje.

Affidea Lietuva – vienas sėkmingiausių radiologines diagnostikos paslaugas teikiančių įstaigų tinklas Lietuvoje. Diagnostikos centrai įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje bei Druskininkuose. Teikiamos paslaugos – magnetinio rezonanso tomografijos, kompiuterinės tomografijos, rentgeno diagnostikos, mamografijos, ultragarso tyrimai bei gydytojų specialistų konsultacijos.

Duomenų apsaugos privatumo pranešimas kandidatams:
Informacija apie UAB "Affidea Lietuva"
1336 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
212
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 670 €
25% uždirba 670-955 €
25% uždirba 955-1521 €
25% uždirba nuo 1521 €
Vadovas: Vitalijus Orlovas