Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vilmers“
More about company »

Įmonės įvaizdžio dizaineris

Vilnius - UAB „Vilmers“

Darbo pobūdis

  • Įmonės prekės ženklo įvaizdžio kūrimas, reprezentacinės medžiagos rengimas;
  • Grafikos dizaino darbai;
  • Produktų fotografavimas;
  • Rinkos analizė, naujų idėjų generavimas.

Reikalavimai

  • 2 metų darbo patirtis panašioje ar analogiškoje pozicijoje;
  • Aukštasis išsilavinimas (dizaino, marketingo ar vadybos srityje būtų privalumas);
  • Puiki anglų k. (kalbėti, rašyti);
  • Mokėjimas dirbti dizaino programomis (Corel Draw, Adobe Photoshop);
  • Sėkminga patirtis fotografijos srityje;
  • Gebėjimas efektyviai analizuoti ir sisteminti informaciją;
  • Pozityvumas kūrybiškumas, komunikabilumas bei laiko planavimo įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Darbą tarptautinio kapitalo įmonėje;
  • Stabilumą bei darbą su skandinavišku prekiniu ženklu;
  • Galimybę augti kartu su įmone bei realizuoti savo idėjas tarptautiniu mastu;
  • Darbo patirtį bei Jūsų kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Vilmers UAB – turinti daugiau nei 340 darbuotojų, stabili, į rezultatą ir vakarietišką kultūrą orientuota bei 10 metų sėkmingai dirbanti skandinaviško stiliaus baldų gamybos įmonė.
Informacija apie UAB „Vilmers“
1137 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
364
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 651 €
25% uždirba 651-967 €
25% uždirba 967-1425 €
25% uždirba nuo 1425 €
Vadovas: Ovidijus Jalonskis