Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Arlanga įmonių grupė

Ūkvedys

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Arlanga įmonių grupė

Darbo pobūdis

Įmonės teritorijos tvarkos užtikrinimas bei ūkio valdymas;
Gamybos procese susidariusių atliekų rūšiavimo organizavimas;
Aplinkos tvarkymo darbų užtikrinimas;
Smulkių remonto darbų vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingumas, sąžiningumas, pareigingumas, tvarkingumas;
Sugebėjimas operatyviai reaguoti į susidariusias situacijas;
Panašaus darbo patirtis.

Privalumai:

Gamybinių atliekų rūšiavimo reikalavimų išmanymas;
Autokrautuvo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

·Patrauklias darbo sąlygas;
·Atlyginimą, atitinkantį darbuotojo kvalifikaciją.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

UAB “ARLANGA wood” – Baltijos šalyse viena didžiausių medinių langų ir durų gamybos įmonė, kuri savo produkciją eksportuoja į Skandinavijos ir kitas užsienio šalis