Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „AMSTON“

Įmonės vadovas (-ė)

Nuo 6600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „AMSTON“

Darbo aprašymas

Įmonės veiklos strategijos formavimas ir įgyvendinimas
Veiklos augimo, efektyvumo ir pelningumo užtikrinimas
Organizacijos vidinių procesų ir komunikacijos kokybės gerinimas
Komandos darbo koordinavimas, užduočių delegavimas ir motyvavimas
Įmonės įvaizdžio formavimas, interesų atstovavimas, derybų vedimas
Biudžeto formavimas, vykdymas ir kontrolė

Reikalavimai kandidatui

Sėkminga vadovavimo gamybinei įmonei patirtis
Gebėjimas efektyviai planuoti ir sėkmingai valdyti kintančias veiklos aplinkybes
Orientacija į žmogiškųjų išteklių valdymą kaip vieną svarbiausių vadybos aspektų
Sklandi komunikacija, užduočių delegavimas, geri derybų įgūdžiai
Įžvalgumas, analitinis ir strateginis mąstymas
Puikios anglų ir rusų kalbos žinios

Darbdavys siūlo

Įdomų ir atsakingą darbą stabiliai augančioje įmonėje, galimybę prisidėti prie sėkmingos plėtros
Pasiruošusią bendradarbiauti aktyvių vadovų komandą
Galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas siekiant įsivardintų tikslų
Finansinius priedus, priklausančius nuo įmonės pasiektų rezultatų
Transporto priemonę, jos eksploatavimo ir kelionės išlaidų kompensaciją

Atlyginimas

Nuo 6600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Amston – talentų paieškos ir atrankos profesionalų komanda, užtikrinanti ypatingą dėmesį Jūsų poreikiams, partnerišką, pasitikėjimu grįstą bendradarbiavimą ir teikianti ekspertines įžvalgas viso atrankos proceso metu.

Amston klientė – sparčiai auganti gamybinė įmonė, sėkmingai vidurio Lietuvoje veiklą vykdanti jau 13-tus metus ir eksportuojanti savo produkciją į užsienio rinkas.