Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Nova Lux management solutions
More about company »

ĮMONĖS VADOVAS (gamybinė įmonė)

Utena, Molėtai, Rokiškis - Nova Lux management solutions

Darbo pobūdis

Naujai atidaromai statybinių medžiagų gamybos kompanijai, kurios pagrindinė veikla - pamatų hidroizoliacijos medžiagų gamyba iš HDPE žaliavos, darbui Utenoje reikalingas

Darbo pobūdis:
  • įmonės valdymas - personalas, pardavimai, pirkimai, gamyba ir finansinė veikla;
  • komandos formavimas, darbų paskirstymas ir kontrolė (apie 10 darbuotojų);
  • prekybos partnerių/klientų paieška, kompanijos atstovavimas parodose;
  • žaliavų pirkimo organizavimas;
  • rinkos analizė.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas;
  • vadovaujamojo darbo patirtis komercijoje;
  • darbo patirtis plastiko produkcijos gamybos ir/ar prekybos srityje būtų didelis privalumas;
  • strateginis mąstymas;
  • kūrybiškumas ir verslumas;
  • puikūs organizaciniai, derybiniai įgūdžiai;
  • gebėjimas ryžtingai siekti numatytų tikslų;
  • anglų ir rusų k. mokėjimas.

Mes jums siūlome

  • galimybę kompaniją auginti ir vystyti;
  • saviraiškos galimybes, veiksmų ir sprendimų laisvę;
  • konkurencingą darbo užmokestį bei motyvacinius priedus.

Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo su nuoroda "Įmonės vadovas“.
Konfidencialumas garantuojamas.

Kontaktinis asmuo - Diana Galickienė
Informacija telefonu (652)
www.novalux.lt

Nova Lux management solutions ( www.novalux.lt ) - konsultacinė kompanija, septyniolika metų dirbanti žmogiškųjų išteklių vadybos srityje. Pagrindinės veiklos sritys – aukštos kvalifikacijos darbuotojų paieška, atranka, vertinimas, praktinių mokymų, seminarų organizavimas bei konsultacijos personalo vadybos klausimais.
Per 17 veiklos metų Nova Lux management solutions paslaugomis pasinaudojo daugiau nei 2,5 tūkst. Lietuvos bei užsienio kompanijų, įdarbinta daugiau nei 5 tūkst. aukštos kvalifikacijos darbuotojų, paruošta daugiau nei 100 mokymo programų.

Nova Lux - siekiantiems daugiau!

Vilniuje: Savanorių pr. 22;
Kaune: Miško g. 30.