Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Klinika „Neodenta“

Įmonės vadovo asistentas

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Klinika „Neodenta“

Darbo pobūdis

Vadovo pavesti darbai

Reikalavimai darbuotojui

  • žingeidumas, komunikabilumas ir savarankiškmas atliekant užduotis;
  • nuolatinis noras mokytis ir tobulėti;
  • gebėjimas dirbti komandoje;
  • gebėjimas aiškiai ir dalykiškai komunikuoti įmonės viduje ir išorėje;
  • kruopštumas smulkmenoms;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Darbo užmokestis, atitinkantis darbinę patirtį;
Visos socialinės garantijos;
Visos priemonės, reikalingos darbui;
Kvalifikacijos kėlimo kursai.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Klinika Neodenta orientuota tik į aukščiausio lygio aptarnavimą ir geriausios kokybės užtikrinimą. Įmonėje dirba geriausi savo srities specialistai, puikiai išmanantys darbą, nuolat atnaujinantys žinias bei keliantys kvalifikaciją.