Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Pigu"
More about company »

Įmonės veiklos analitikas (-ė)

Vilnius - UAB "Pigu"

Darbo pobūdis

  • ataskaitų ruošimas - automatizavimas;
  • analitika - didelių duomenų kiekių analizė įvairiais pjūviais;
  • esamų procesų optimizacija;
  • dalyvavimas svarbiuose projektuose, kuriuose reikia analitinių vertinimų;
  • prognozių rengimas pasitelkiant matematinius/statistinius prognozių metodus;
  • procesų analitika.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas (matematikos, statistikos, ekonometrijos, finansų srityje);
  • panaši patirtis ne mažiau 2 metai;
  • SQL kalbos žinios;
  • geros anglų kalbos žinios;
  • savarankiškumas, pareigingumas, tikslumas, kruopštumas;
  • loginis, analitinis mąstymas, orientacija į rezultatą.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir dinamišką darbą šauniame kolektyve;
  • konkurencingą darbo rezultatus atitinkantį atlygį;
  • galimybę susipažinti su elektronine prekyba iš vidaus;
  • profesinius iššūkius ir tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB "Pigu"

UAB "Pigu"

Nuo 2 vaikinų idėjos iki nr. 1 elektroninės prekybos įmonės Baltijos šalyse. Šiandien augame greičiau nei rinka, ambicingai formuojame el. prekybos veidą. Rinkoje bėgame pirmieji, todėl ieškome greitų ir idėjomis užsidegusių žmonių. Jei turi ambicijų ir energijos užkariauti Europos ir pasaulio el. prekybos rinkas, nori prisidėti prie ateities sprendimų kūrimo – prisijunk prie mūsų perspektyvių ir inovatyvių lyderių komandos.
Informacija apie UAB "Pigu"
1418 €
Vid. atlyginimas bruto
(58% didesnis už LT vidurkį)
338
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2015 m.
Vadovas: Dainius Liulys