Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„Vičiūnų“ įmonių grupė

Įmonių grupės komunikacijos vadovas (-ė)

Nuo 4500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Vystyti korporatyvinės komunikacijos strategiją, planuoti ir valdyti atskirų verslų komunikacijos procesus;
  • Megzti ir palaikyti santykius su įvairių sričių žiniasklaidos atstovais;
  • Vykdyti efektyvią komunikacijos krizių prevenciją ir valdymą;
  • Komunikacijos klausimais konsultuoti skirtingų įmonių ir verslų vadovus;
  • Planuoti ir koordinuoti plataus spektro išorinės komunikacijos kampanijas visais kanalais;
  • Koordinuoti vidinę komunikaciją įvairiais kanalais 9 tūkstančiams grupės įmonėse dirbančių darbuotojų.

Reikalavimai

  • > 5 metų sėkminga viešųjų ryšių valdymo patirtis;
  • Patirtis didelėje organizacijoje, ypač tarptautinėje kompanijoje ar įmonių grupėje – privalumas;
  • Sėkminga krizių prevencijos ir valdymo patirtis – būtina;
  • Stiprus strateginis bei analitinis mąstymas, gebėjimas matyti „didesnį paveikslą“;
  • Puikūs vadovavimo, planavimo, projektų valdymo įgūdžiai;
  • Geri derybiniai ir įtaigos įgūdžiai, lankstumas bei gebėjimas dirbti komandoje;
  • Kūrybiškumas, iniciatyvumas, gebėjimas savarankiškai priimti svarbius sprendimus;
  • Aukštasis išsilavinimas (RsV, žurnalistikos, komunikacijos, politikos mokslų, rinkodaros srityje);
  • Puikios anglų ir rusų kalbų žinios.

Mes jums siūlome

  • Itin platų veiklos spektrą, kuriame galėsite pritaikyti savo profesinę patirtį ir sparčiai tobulėti;
  • Dinamišką, tarptautinę verslo aplinką vienoje savo srities lyderių Europoje;
  • Draugišką kolektyvą, sudarytą iš geriausių savo srities profesionalų;
  • Patrauklų, Jūsų patirtį, žinias ir atsakomybes atitinkantį atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 4500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo sąlygos aptariamos pokalbio metu.

Aktyvią verslo plėtrą vykdanti ir strateginius transformacijos projektus įgyvendinanti „Vičiūnų grupė“ į savo komandą kviečia patyrusį ir ambicingą KOMUNIKACIJOS VADOVĄ. Tarptautinė įmonių grupė veikia 80 rinkų ir, be maisto gamybos, taip pat vysto pardavimų, logistikos, NT, agro bei kitus verslus. Iššūkių ieškančiam komunikacijos profesionalui tai garantuoja kasdienę dinamiką ir itin platų geografinį bei tematinį veiklos spektrą.