Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
A. Baniulio firma "PROTEKTA"
More about company »

Importo ir eksporto skyriaus vadovas

Panevėžys - A. Baniulio firma "PROTEKTA"

Darbo pobūdis

Padangų pardavimai Lietuvoje, į ES ir į trečias šalis. Klientų paieška.

Reikalavimai

Būtina mokėti anglų kalbą, bet kuri kita užsienio kalba - papildomas privalumas.
Patirtis atliekant importo ir eksporto procedūras - papildomas privalumas.
Patirtis analizuojant rinkas - paildomas privalumas.
Patirtis darbe su duomenų valdymo programomis - papildomas privalumas.
Patirtis vystant internetinę prekybą - papildomas privalumas.

Mes jums siūlome

Komfortiškas darbo sąlygas dirbti ir užsidirbti.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Įmonėje vid. atlyginimas 1228€
51% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)