UAB „ŠTURVALAS“

Importo vadybininkas

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ŠTURVALAS“

Darbo pobūdis

  • Importo/eksporto dalinių ir pilnų krovinių pervežimo organizavimas;
  • Krovinių gabenimo eigos valdymas ir kontrolė;
  • Darbas su esamais vežėjais;
  • Naujų vežėjų paieška.

Reikalavimai darbuotojui

  • Puikus anglų ir rusų kalbų mokėjimas (lenkų kalba privalumas);
  • Geri derybiniai įgūdžiai;
  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Komunikabilumas, atsakingumas, kruopštumas, geri organizaciniai ir laiko planavimo įgūdžiai, analitiniai gebėjimai;
  • Darbo patirtis būtų privalumas

  • Siūlome konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo jūsų kompetencijos;
  • Suteikiamos visos darbui reikalingos priemonės ir kolegų palaikymas;
  • Atlyginimas sutartinis (su perspektyva didėti).

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas
Galimos derybos.

UAB „Šturvalas“ – pagrindinė ir valdančioji kompaniją grupėje TL NIKA, ji atsako už krovinių srautų pasiskirstymą bei jų optimalų planavimą, efektyvų pristatymą ir logistinių užduočių sprendimą. Kontroliuoja sandėlių darbą ir transporto judėjimą. Kompanijos įsteigtos Kazachstane ir Vokietijoje, dirba su klientais Europos ir vidurines Azijos teritorijoje. Tvarko užsakymus ir derina pervežimo ypatumus, o transportavimo metu teikia aktualią informaciją.

Transporto ir logistikos kompanijų tinklas “TL NIKA GROUP”, sėkmingai veikiantis Lietuvoje, Vokietijoje, Kazachstane bei Kirgizijoje.
Mūsų darbas pervežti jūsų krovinį parenkant optimaliausią transportą atitinkantį jūsų pageidaujamo tranzito laiko ir pervežimo kaštų santykį. Pilni, daliniai ir negabaritiniai kroviniai gabenami įtraukiant visas transporto priemonių rūšis.

informacija apie UAB „ŠTURVALAS“
3054 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
32
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2091 €
25% uždirba 2091-3130 €
25% uždirba 3130-3920 €
25% uždirba nuo 3920 €