Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Indų paruošimo technikas (-ė)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Plauna, džiovina, sterilizuoja ir paskirsto laboratorinius indus.
Iš laboratorijų surenka nešvarius indus.
Ruošia dezinfektantų tirpalus ir nukenksmina užterštus indus.
Rankomis arba automatizuotai plauna indus ir juos džiovina.
Sterilizuoja indus sterilizatoriuje.
Prižiūri ir tvarko savo darbo vietą, darbo priemones ir įrangą, kuria naudojasi.
Papildo vienkartinių darbo priemonių bei darbo drabužių atsargas pagal nurodytą tvarką.

Reikalavimai

Vidurinis arba aukštesnysis išsilavinimas.
Anglų k. pagrindai.
Kompiuterinis raštingumas (MS Office).
Dokumentavimo principų išmanymas.
Kruopštumas, atsakingumas, atidumas, pareigingumas.

Mes jums siūlome

Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.
Karjeros ir tobulėjimo galimybes.
Nemokamas atvykimas/išvykimas į darbą/iš darbo.

Thermo Fisher Scientific

„Thermo Fisher Scientific Baltics“ – sparčiai auganti aukštųjų technologijų kompanija. Mes keliame sau didelius tikslus, todėl aukštos kvalifikacijos motyvuoti darbuotojai – svarbiausias bendrovės turtas. Didžiuojamės suburtu kolektyvu ir esame įsitikinę, kad nauji specialistai tik sustiprins mūsų pozicijas pasaulio rinkoje.