Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ČILI įmonių grupė
More about company »

INDŲ PLOVĖJA (-AS) Vilniuje PC "Akropolis" esančiame SOYA restorane

Vilnius - ČILI įmonių grupė

Darbo pobūdis

Indų plovimas, patalpų valymas restorane.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
Orientacija į kokybišką rezultatą;
Tvarkingumas, sąžiningumas, atsakingumas.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas ir laiku mokamą sutartą atlyginimą;
Darbo vietą arti namų;
Smagų kolektyvą;
Dideles įmonės siūlomas nuolaidas.

Restoranas SOYA po vienu stogu sutalpino kadaise civilizacija buvusios Kinijos didingumą, tekančios saulės šalies - Japonijos meniškumą, Geltoniosios jūros skalaujamos Korėjos aštrius pojūčius bei Indokinijos ir Malakos pusiasalyje įsikūrusio paslaptingo Tailando egzotiką.

„Ruošdamas šviežius ir savitus Rytų patiekalus, įdedu į juos dalelę širdies, todėl tikiuosi, kad SOYA restoranuose ne tik pasinersite į malonų ritualą, bet ir pajusite valgymo džiaugsmą bei pažinsite ypatingą Azijos šalių skonį“.

SOYA restoranų tinklo šefas YU CHEN.