UAB „Reitan Convenience Lithuania“

Indų plovėja (-as) - pagalbinė (-is) darbuotoja (-as) (1 etatas)

1251-1334 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Reitan Convenience Lithuania“

Darbo pobūdis

Gamybinio inventoriaus, įrankių plovimas;
Šiukšlių išnešimas;
taros (plastikinės dėžės) valymas;
Švaros palaikymas ceche;
Grindų plovimas (turime grindų plovimo mašiną).

Reikalavimai darbuotojui

Darbštumas;
Atsakingumas;
Pareigingumas;
Kruopštumas;
Žalingų įpročių neturėjimas.

Įmonė siūlo

Darbo vieta - Panerių g. 45 A, Vilnius;
Nemokamas maitinimas, kava ir arbata darbo metu;
Nuolaida maistui ir kavai "Caffeine" kavinėse ir "Narvesen";
Dirbama ilga - trumpąa savaitė (vieną savaitę - 2 darbo dienos, 5 poilsio, kitą savaitę 5 darbo dienos, o 2 poilsio).

Atlyginimas 7,5 Eur-8,00 Eur/val. neatskaičius mokesčių, priedai po bandomojo laikotarpio už gerus darbo rezultatus.
Kilus klausimams drąsiai skambinkite mob.

Atlyginimas

1251-1334 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB ,,Reitan Convenience Lithuania” yra greito ir patogaus apsipirkimo parduotuvių rinkos lyderė Lietuvoje, turinti platų LIETUVOS SPAUDOS kioskų, NARVESEN parduotuvių bei CAFFEINE kavinių tinklą, kuriame dirba apie 700 darbuotojų. Įmonė priklauso Norvegijos kapitalo kompanijai „Reitan Convenience AS”, kuri yra viena didžiausių greito ir patogaus apsipirkimo parduotuvių (angl. Convenience) bei spaudos platinimo įmonių Europoje.
„Reitan Convenience“ specializuojasi franšizės pagrindu veikiančioje Convenience tipo mažmeninės prekybos srityje Europoje. Ji apima septynias Skandinavijos ir Baltijos šalis: Norvegiją, Suomiją, Švediją, Daniją, Lietuvą, Latviją ir Estiją. „Reitan Convenience“ priklauso šie ženklai: „Narvesen“, „7 eleven“, „R kiosk“, „Lietuvos spauda“, „Pressbyran“, "Northland".
informacija apie UAB „Reitan Convenience Lithuania“
1319 €
Vid. atlyginimas bruto
740
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 910 €
25% uždirba 910-1123 €
25% uždirba 1123-1389 €
25% uždirba nuo 1389 €