Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „DG21“
More about company »

Indų plovėja

Nuo 550 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „DG21“

Darbo pobūdis

Keturių žvaigždučių viešbučio restoranas "Fat Cloud" ieško indų plovėjos.

Indų plovimas, patalpų valymas virtuvėje.
Darbas slenkančiu grafiku.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
Orientacija į kokybišką rezultatą;
Tvarkingumas, sąžiningumas, atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Darbui reikalingas priemones;

Atlyginimas

Nuo 550 €/mėn. į rankas
UAB „DG21“

UAB „DG21“

„Loop“ viešbutis yra šiuolaikiškas keturių žvaigždučių viešbutis įkvėpiantis naujiems atradimams ir užtikrinantis puikų poilsį. Tai vieta suteikianti jaudulio, naujų emocijų, poilsį ir galimybę naujam startui. Įsikūręs vos 1 km nuo Vilniaus oro uosto, viešbutis „LOOP“ turi 105 erdvius unikalaus dizaino kambarius, įskaitant 10 liukso tipo kambarių bei 28 loftus.