Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Hautica“

Influencer marketing manager | Remote

900-1200 €/mėn. Į rankas
Online interview
Kaunas - UAB „Hautica“

Darbo pobūdis

Kokios bus Tavo pareigos?

  • Kurti ir vykdyti “Influencer Marketing” strategijas bei kūrybines kampanijas;
  • Atrasti tinkamus nuomonės formuotojus ir užmegzti su jais ryšius;
  • Kurti idėjas ir jas realizuoti;
  • Rašyti tekstus ir kuruoti jų turinį;
  • Sekti rinką, ekspertus, konkurentus, tikslines auditorijas ir vartotojų elgesio tendencijas;
  • Kurti naujas idėjas kūrybinėms kampanijoms su nuomonės formuotojais;
  • Sekti naujai pasirodančias technologijas ir kylančius nuomonės formuotojus;
  • Bendradarbiauti su rinkodaros komanda kuriant ir koordinuojant skirtingus kanalus apimančias strategijas;

Reikalavimai

Tikimės, jog Tu:

  • Turi bent 1 metų patirtį dirbant su smulkiais ir stambiais nuomonės formuotojais (tiek tiesiogiai, tiek per agentūras);
  • Moki efektyviai prioretizuoti darbus;
  • Sklandžiai kalbi ir rašai angliškai (kitos kalbos – privalumas);
  • Turi patirties su YouTube kampanijomis (didelis privalumas);

Mes jums siūlome

Visokeriopą kolegų pagalba įsiliejant į kolektyvą ir įgyvendinant idėjas, galimybę dirbti su tarptautiniu prekės ženklu Burga, turinčiu daugiau nei 300 000 sekėjų auditoriją

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo turimos darbo patirties ir įgūdžių

Sparčiai augame ir siekiame tapti lyderiaujančiais išskirtinių bei stilingų moteriškų aksesuarų gamintojais pasaulyje su prekiniu ženklu BURGA
informacija apie UAB „Hautica“
1237 €
Vid. atlyginimas bruto
63
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 862 €
25% uždirba 862-1095 €
25% uždirba 1095-1382 €
25% uždirba nuo 1382 €