UAB „Reitan Convenience Lithuania“

INFOCENTRO ADMINISTRATORIUI (-EI)

1600-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Reitan Convenience Lithuania“

Darbo pobūdis

DARBO POBŪDIS:
Iškilusių problemų tinkle operatyvus sprendimas, delegavimas atsakingiems asmenims arba delegavimas rangovams;
Pagalba tinklo darbuotojams tiesiogiai telefonu;
Grįžtamojo ryšio suteikimas prekybos vietoms dėl problemų pašalinimo;
Iškilusių problemų ir nusiskundimų tinkle registravimas duomenų bazėje;
Nuolatinis problemų sprendimų stebėsenos užtikrinimas;
Bendravimas su rangovais;
Kioskų, kavinių, parduotuvių reklamų, lauko kavinių projektų, nuomos sutarčių administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

NORĖTUME, KAD TU:
Turėtum aukštąjį išsilavinimą;
Būtum organizuotas, reiklus, atsakingas, kantrus, empatiškas, kruopštus ir pozityvus;
Gebėtum dirbti kompiuteriu (MS Office programomis);
Būtum motyvuotas išmokti naujų dalykų ir mokytumeisi greitai;
Turėtum rusų ir/ar anglų kalbų žinių – tai būtų privalumas.

ĮMONĖ SIŪLO:
Šiuolaikišką darbo aplinką modernioje aplinkoje ir savarankišką poziciją;
Galimybę išmokti daug naujų dalykų, suprasti, kaip veikia verslo procesai iš vidaus;
Nerealų vadovą, kuris motyvuos, mokys, leis augti, spręsti, kuris pasitikės tavimi;
Komandą, kurioje jausiesi kaip draugų apsuptyje.

Darbo vieta: Vilnius
Sutartis: neterminuota
Atlygis: 1600 – 1800 EUR (bruto), papildomas sveikatos draudimas, hibridinis darbo būdas (galimybė kelias dienas per savaitę dirbti iš namų).
Laukiame gyvenimo aprašymo iki birželio 12 d. adresu:

Atlyginimas

1600-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB ,,Reitan Convenience Lithuania” yra greito ir patogaus apsipirkimo parduotuvių rinkos lyderė Lietuvoje, turinti platų LIETUVOS SPAUDOS kioskų, NARVESEN parduotuvių bei CAFFEINE kavinių tinklą, kuriame dirba apie 700 darbuotojų. Įmonė priklauso Norvegijos kapitalo kompanijai „Reitan Convenience AS”, kuri yra viena didžiausių greito ir patogaus apsipirkimo parduotuvių (angl. Convenience) bei spaudos platinimo įmonių Europoje.
„Reitan Convenience“ specializuojasi franšizės pagrindu veikiančioje Convenience tipo mažmeninės prekybos srityje Europoje. Ji apima septynias Skandinavijos ir Baltijos šalis: Norvegiją, Suomiją, Švediją, Daniją, Lietuvą, Latviją ir Estiją. „Reitan Convenience“ priklauso šie ženklai: „Narvesen“, „7 eleven“, „R kiosk“, „Lietuvos spauda“, „Pressbyran“, "Northland".
informacija apie UAB „Reitan Convenience Lithuania“
1283 €
Vid. atlyginimas bruto
790
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 843 €
25% uždirba 843-1142 €
25% uždirba 1142-1447 €
25% uždirba nuo 1447 €