DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
UAB „Kesko Senukai Lithuania“

INFORMACIJOS CENTRO DARBUOTOJAS (-A ) NAUJAME PREKYBOS CENTRE PILAITĖJE

950-1235 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Kesko Senukai Lithuania“

Darbo pobūdis:

  • informacijos teikimas klientams;
  • pirminė dokumentų apskaita;
  • transporto užsakymas;
  • pardavimo išsimokėtinai sutarčių sudarymas;
  • specialiųjų užsakymų priėmimas;
  • slenkantis darbo grafikas.

Reikalavimai:

  • panaši darbo patirtis (privalumas);
  • darbo „Rivilės“ programa patirtis (privalumas);
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • ne žemesnis nei aukštesnysis išsilavinimas.

Mes Jums siūlome:

  • Galimybę dirbti pozicijoje/skyriuje, kuris atitinka tavo poreikius;
  • Motyvuojantį atlyginimą ir priedus už pasiektus rezultatus;
  • Teorinius ir praktinius mokymus kiekvienam naujam darbuotojui;
  • Karjeros galimybes;
  • Premiją už rekomenduotą draugą;
  • Visas reikiamas darbo priemones, šiuolaikiškas poilsio patalpas, darbo drabužius;
  • Nuolaidas perkant parnerių ir „Senukų“ prekybos centruose;
  • Draugišką atmosferą ir visada pasiruošusius Tau padėti kolektyvą bei palaikančius vadovus!

Atlyginimas

950-1235 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.
Turite klausimų, visuomet laukiame

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

informacija apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“
1964 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
2987
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1265 €
25% uždirba 1265-1628 €
25% uždirba 1628-2180 €
25% uždirba nuo 2180 €